Laminace obočí

Laminace obočí (známá také jako Brow Lift) vynese vaše obočí do nových výšin – vaše obočí bude vypadat úžasně objemně a výrazně! Naše ošetřující přípravky se aplikují přímo na chloupky obočí, čímž se vytvoří reakce, která je nadzvedne a upraví do dokonalé polohy. Tato služba je ideální nejen pro lidi s neupraveným a nepoddajným obočím, ale může být prospěšná i pro ty, kteří mají řídké chloupky v obočí, proto vaše obočí můžeme upravit tak, aby vypadalo plnější. Obočí je poté tónováno a tvarováno.

 • Perfektní tvar obočí

  Pokud máte neposedné, ploché nebo směrem dolů rostoucí chloupky, může laminace obočí změnit směr růstu chloupků a vytvořit sjednocený vzhled a požadovaný tvar obočí.

 • Bezbolestné

  Na rozdíl od Microbladingu je laminace obočí snadná a bezbolestná. Chloupky se zvednou a zafixují na místě pomocí nástroje na laminování obočí.

 • Rychlá aplikace

  Laminace obočí trvá přibližně 45 minut s barvením maximálně 90 minut, což z ní činí rychlé a cenově dostupné ošetření vašeho obočí.

 • Dlouhá životnost

  Laminace obočí vydrží přibližně 4-6 týdnů, což z ní činí skvělou dlouhotrvající proceduru. Skvěle využijete na speciální příležitosti nebo pokud plánujete např. dovolenou a chcete vypadat skvěle po celou dobu.

 • Minimální péče

  Další velkou výhodou u laminace obočí je, že vyžaduje minimální péči. Stačí pouze jemně hydratovat olejíčkem.